Kampanya Koşulları

 

Otomobil Kampanya Koşulları ve  Hafif Ticari Araçlar Tüm Sprinter modellerinde, Vito 4x4 Çekiş Tipinde, ve Hafif Ticari Araçlar İkinci El Kampanya Koşulları  linkte yer alan tablolarda belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

Hesaplamalar araç tutarı ve kredi miktarına göre değişkenlik gösterebilir.

Linkte belirtilen finansman ürününde kasko bedeli kredi tutarına dahildir. (Kaskolu*= Finansman+Kasko)

Şahıs firması ticari kullanımlar için araçların şirket işletme defterine işletilmesi sonrası kurumsal ödeme planı geçerli olacaktır.  

Bireysel/Şahıs Firması-Özel seçim başvurularda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade kullanımı hakkında; nihai fatura bedeli 400.001 TL- 800.000 TL olan araçlarda; bedelinin %50'si ve 36 ay vade, 800.001 TL - 1.200.000 TL olan araçlarda; bedelinin %30'u ve 24 ay vade, 1.200.001 TL - 2.000.000 TL olan araçlarda; bedelinin %20'si ve 12 ay vade kredi kullanılabilir. Bireysel ödemelerle ilgili bilgi almak için Mercedes-Benz Acenteleri ile görüşebilirsiniz. 

Kredi tahsis ücreti, başvuru sırasında talep edilecek olup ödeme planına dahil edilmemiştir.

Kampanyalı Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile geçerlidir.

Kasko kredisi dahil olarak gösterilen kampanyalar örnektir. Kredi vadesi ile kasko süresi bağımsızdır. Örneğin; 3 yıllık kasko 12 ay vade ile ya da 1 yıllık kasko 36 aylık vade ile alınabilir.

2.El Mercedes-Benz ve diğer markalı araçlarda kredi süresi dahil 10 yıla kadar geçerlidir.

Mercedes-Benz Certified takas kapsamında alınmış ve nihai müşteriye satılacak olan araçlar için geçerlidir.

MBFH piyasa koşullarına göre faizleri değiştirme hakkına haizdir.