Genel Müdürümüzden

 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ailesi olarak Mercedes-Benz Mobility AG'nin uluslararası deneyimi ve birikiminden yararlanarak marka ortağımız Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş. ile birlikte, Türkiye’nin dört bir yanındaki Mercedes-Benz yetkili bayileri kanalıyla, 20 yıldan uzun süredir müşterilerimize gururla hizmet vermeye devam ediyoruz.


Hedefimiz, markamıza özel finansal hizmetler sunmanın avantajını kullanarak, Mercedes-Benz ailesinin birer üyesi olan müşterilerimizin Mercedes-Benz Grubu şemsiyesi altında üretilen araçların kalitesine, rahatlık ve güvenle sahip olmalarını sağlayan bir numaralı kuruluş olmaktır.


Bu hedefe ulaşabilmek için “Tek noktada tam hizmet” yaklaşımımızla, Türkiye’deki tüm Mercedes-Benz bayilerinde, Mercedes-Benz marka araçlar ile birlikte finansal hizmetler ve sigorta ürünlerini bir paket olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin yatırımlarını uzun vadeli birer ortaklık olarak görüyoruz, Mercedes-Benz markasının yansıttığı hizmet kalitesinin önemini biliyoruz. Dünyanın ve ülkemizin hızla değişen şartlarına aynı derecede güçlü bir dinamizm ile yanıt verebilmek için yenilikçi bakış açımızla hızlı çözümler üretiyoruz.


Kurulduğumuz ilk günden itibaren, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın yaşamlarına ve yatırımlarına değer katabilmek ve mükemmele ulaşabilmek için tutkuyu, disiplini, saygıyı ve dürüstlüğü temel kurumsal ilkelerimiz olarak benimsedik.
Ekip olarak bu ilkeler doğrultusunda, müşterilerimize, bayilerimize ve içinde yaşadığımız topluma artı değer sağlamak için çalışıyoruz. Çünkü bizim için değerlisiniz!
 

Matthias Micke

 

Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş.
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı